entr

Baskı

Erişim sayfamızı ziyaret ettiğiniz, şirketimiz ve ürünlerimiz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz.

SUNFARMING Eurasia hakkında detaylar
Bu erişim sitesi, yasal temsilcisi Bay Doğan Şahin Balkan (Yönetim Kurulu Başkanı/ CEO) olan SUNFARMING Eurasia tarafından yönetilmektedir.
Ticaret Sicil Kayıt: İstanbul Ticaret Odası, Sicil No 905831
Vergi Kimlik: Maslak 783 014 5283

Veri Koruması
Hizmetlerimizden yararlanırken kişisel bilgileriniz talep edilebilir. Bu sorulara cevap vermekte özgürsünüz. Kişisel bilgiler tarafımızda saklanacak ve Alman yasaları çerçevesinde kullanılacaktır.

Websitesi kapsamında toplanan şahsi verileri, SUNFARMING Eurasia taleplerinizin işleme alınması sürecinde kullanacaktır.

Telif Hakları
SUNFARMING Eurasia telif hakları (© Copyright) saklıdır. SUNFARMING Eurasia erişim sitesinde yer alan yazılar, resimler, grafikler ve onların düzenlemeleri fikri ve sınai mülkiyet haklarının korunması altındadır.

Erişim sayfasının içeriği kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez veya üçüncü şahıslara verilemez. Şu konunu altını çizmek isteriz ki, erişim sayfamızda bulunan resimler üçüncü şahısların telif haklarının konusunu oluşturmaktadır.

Garantiler, Yükümlülük
Bu web sitelerindeki bilgiler, “olduğu gibi” alınmıştır ve –ifade edilmiş ya da zımnen olsun- ticarete uygunluk, özel bir amaca uygunluk veya üçüncü tarafların haklarının ihlal edilmemesi gibi zımni garantiler dahil (fakat onlarla sınırlı değil) herhangi bir garanti vermemektedir. Her ne kadar verilen bilginin doğru olduğuna inanılsa da, bazı hatalar ve eksiklikler içerebilir. SUNFARMING Eurasia, ağır ihmal ya da kasıtlı kötü niyet olmadığı sürece hiçbir durumda bu ürünle ilgili hiçbir özel, dolaysız veya önemli hasarlardan dolayı hiçkimseye karşı yükümlü değildir.

SUNFARMING Eurasia, üçüncü kişiler tarafından sürdürülen web sitelerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir ve dolayısıyla bu web sitesi ve diğer web sitelerinden olan bütün bağlantılarla ilgili bütün yükümlülüğünden feragat etmektedir.

İçeriğin sorumlusu:
SUNFARMING Eurasia Enerji Üretim A.Ş.
Windowist Tower
Eski Büyükdere Cad. No: 26
Maslak 34467 İstanbul | Turkey

Tel: +90 212 999 37 13
Fax: +90 212 999 37 14