entr

İNVERTÖRLER

“En ince detaylarına kadar kalite” – bu iddia aynı zamanda önerdiğimiz invertörlere de yansıtılmıştır. SUNFARMING; SMA, Danfoss ve ABB| Power One üreticilerinden özellikle tanınmış ve denenip test edilmiş invertörlerin tedariğini sağlar.

Doğrudan ilgili üreticilerden satın aldığımızdan, müşterilerimiz aracı dağıtımcı paylarından tasarruf ederler.

Aşağıdakiler tedariğini yaptığımız üreticilerin invertörlerine genel bir bakış sağlar.

SMA – Pazar liderinden gelen kalite
1981’den beri SMA Fotovoltaik birimler için solar invertör ve izleme sistemleri geliştiriyor, üretiyor ve pazarlıyor. SMA invertör sağlayıcısı olarak cirosu ile pazar lideridir. SMA tüm performans boyutlarına uyması için uygun invertörler önerir.

SUNFARMING Eurasia’da ister 1200 Watt çıkışlı Sunnyboy SB 1200 invertör olsun, ister en yeni kuşak Tripower-String (dizi) invertör veya 800 kW central (merkezi) invertör veya invertör terminali olsun biz size SMA’nin tüm portföyünü öneriyoruz. Doğal olarak biz yalnızca SMA invertörlerini değil aynı zamanda benzer Sunny Webbox gibi küresel piyasa liderinin portföyünde olan tüm bileşenleri tedarik ediyoruz.

Danfoss – PV alanı için İskandinav yüksek teknolojisi
Danfoss kaynak korumanın geliştirilmesinin, geleceğe yönelik çözümlerin öncüsüdür. 22 ülkede 24.000 çalışanı ile İskandinav üretici tüm dünyada mevcuttur. Danfoss soğutma, iklim, ısıtma ve solar teknoloji alanları için yenilikçi ürünler araştırır ve geliştirir.

8 kW ile 15 kW arasında değişen performansı ile üç aşamalı TLX seri invertör ile neredeyse tüm tesis boyutları için en iyi tesis yerleşimini başarması mümkündür.

ABB – İsviçre’den gelen inovasyon

ABB güç ve otomasyon teknolojilerinde ürettiği ürün, sistem ve çözümleriyle dünyada lider bir kuruluştur. Yüzden fazla ülkede 145,000 çalışanı bulunan ABB, hem uluslararası hem de Türkiye’nin kamu ve özel sektör sanayi ve altyapı alanındaki müşterilerine çevreye duyarlı performanslarını arttıran teknolojiler sunar.

ABB teknolojileri Türk elektrik ve endüstri piyasalarına 1940’lı yıllardan beri sunulmaktadır. Son 60 yıl içinde ABB geniş bir yelpazedeki teknolojik yönden yenilikçi çözümleri Türk piyasasına sunmuştur. ABB Türkiye yüksek randıman, mükemmel güvenilirlik ve bakım kolaylığı gibi maliyetleri düşüren, çevre emisyonlarını azaltan hedeflerini geçmişte olduğu gibi geleceğe de taşıyor.