entr

TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Yüksek-kalite Fotovoltaik modüller ve invertörlere ek olarak müşterilerimize ayrıca seçilmiş tamamlayıcı ürünler portföyümüzü öneriyoruz. Bunlar, diğer ekipmanların arasında, ALTEC’den montaj sistemleri ve ETL Schlegel’den elektrikli yardımcı parçaları içerir.

ALTEC Solartechnik GmbH – Thuringia’dan PV altyapıları
15 yıldan beri Crispendorf, Thuringia’dan ALTEC Solartechnik GmbH Fotovoltaik ve solar-termal tesisleri güvenceye almak için yüksek kalite montaj sistemlerin ve bireysel bileşenlerin aktif üreticisi ve ticari satıcısı olmuştur. ALTEC bunu bizim yüksek standartta kalitemiz için ideal uygunluğa getirerek kalite ve yeniliğin temsilcisi olmuştur. Biz tüm ALTEC ürün yelpazesini sunuyoruz ve tüm bileşenlerin hızlı tedariğini garanti ediyoruz.

ETL Schlegel’den elektrikli tamamlayıcı ürünler
ETL Schlegel Grup olarak Digrotec, Findler, Lange, Schlegel, Rose, Sarx ve Solka şirketlerini içerir ve yüksek kalitede PV tamamlayıcı ürünlerin sağlanmasında tüm avantajlarını sunan bir işbirliğini kapsamaktadır. İster kablo, kablo kanalı, güvenlik malzemeleri, fiş veya fiş bağlantısı olsun, ortağımız ETL Schlegel ve onun tüm Almanya’daki lokasyonları en iyi kalitede Avrupa ve Türkiye pazarlarında uyumlu fiyatlarla hızlı ve güvenilir teslimat yapabileceğimiz anlamına gelir.

Tesis izlemesi
Fotovoltaik tesisinizin izlenmesi için SUNFARMING size MeteoControl’un teknolojik temelinde size özel uygun hale getirilmiş izleme sistemini önerir. Kendi online erişiminizi kullanarak SUNFARMING portalında kendi fotovoltaik tesisiniz için güncel verimlilik verilerinize ulaşabilirsiniz.

Buna ilave, size ayrıca günlük tesis izlemesi, hata analizi, bakım, servis ve üç aylık veri raporu ile tüm Fotovoltaik tesisiniz için teknik tesis yönetimimizi öneriyoruz.