entr

İŞ MODELİ

Bir PV tesisinden nasıl güvenli bir gelir elde edebilirim ve ortaklarım kimlerdir?

Almanya’da finans piyasalarının PV güç tesislerine yatırım yapmasını sağlayan iyi işleyen ve açıkça yapılandırılmış bir yasal temel (EEG) var. Kural olarak yasa tüm satışları ve satış fiyatını güvenceye alır ve SUNFARMING olarak sizin PV güç tesisinizi planlar, inşa eder ve izleriz.

Her ülke farklı yasal dayanak seviyesine ve kendi benzersiz yapısına sahiptir. Türkiye projeleri ülkeye özgü yönetim bilgisi ve proje geliştirme süreci gerektirir, bu yüzden bilgi ve tecrübemizi paylaşmak için ortaklı iştirakimiz olan SUNFARMING Eurasia Enerji Üretim A.Ş. ‘yi kurduk.

Projelerinizi gerçekleştirmemize izin verin ve bizim uzmanlaşmış proje yönetimimizden faydalanın. Proje başlangıç aşamasında danışmanlıktan anahtar teslim Fotovoltaik tesisinizin devir teslimine kadar gerekli tüm hizmetleri sağlayabiliriz. Biz etkili çözümlerin, tüm proje aşamaları boyunca uzman desteğin, kusursuz bir işleyişin ve profesyonel satış sonrası hizmetin garantisini veririz.

SUNFARMING olarak, size yatırımcı gözüyle kendi katkınızı sağlamada neresi ile ilgilendiğinizi içeren finansmanı elde etmek için kalite prensiplerini izlemeye odaklıyız.